0 szt

Promowane produkty

<b>Land</b> <span>'29</span>   Sofa rozkładana w tkaninie Land '29 Sofa rozkładana w tkaninie
<b>BELL</b> <span>'64</span>  Fotel w tkaninie BELL '64 Fotel w tkaninie
<b>BEFORE</b> <span>'45</span> Sofa trzyosobowa-tkanina wełna BEFORE '45 Sofa trzyosobowa-tkanina wełna

Sofy i fotele

<b>BELL</b> <span>\'64</span>  Puf w tkaninie
BELL '64 Puf w tkaninie

Bell'64 Puf podłużny w pluszowej tkaninie. Subtelny design nawiązujący do stylu Art Deco. Cała kolekcja składa się z sofy, wygodnego fotela oraz dwóch rożnych podnóżków. Owalne kształty oraz miękkie krawędzie sprzyjają dowolnej aranżacji mebli, co sprzyja aranżacji wolnostojącej tj. takiej gdzie widać mebel z każdej strony.


<b>BELL</b> <span>\'64</span>  Puf round w tkaninie
BELL '64 Puf round w tkaninie

Bell'64 Puf w pluszowej tkaninie. Subtelny design nawiązujący do stylu Art Deco. Cała kolekcja składa się z sofy, wygodnego fotela oraz dwóch rożnych podnóżków. Owalne kształty oraz miękkie krawędzie sprzyjają dowolnej aranżacji mebli, co sprzyja aranżacji wolnostojącej tj. takiej gdzie widać mebel z każdej strony.


<b>BELL</b> <span>\'64</span>  Fotel w tkaninie
BELL '64 Fotel w tkaninie

Bell'64 Fotel w pluszowej tkaninie. Subtelny design nawiązujący do stylu Art Deco. Cała kolekcja składa się z sofy, wygodnego fotela oraz dwóch rożnych podnóżków. Owalne kształty oraz miękkie krawędzie sprzyjają dowolnej aranżacji mebli, co sprzyja aranżacji wolnostojącej tj. takiej gdzie widać mebel z każdej strony.


<b>BELL</b> <span>\'64</span>  Sofa w tkaninie
BELL '64 Sofa w tkaninie

Bell'64 Sofa w pluszowej tkaninie. Subtelny design nawiązujący do stylu Art Deco. Cała kolekcja składa się z sofy, wygodnego fotela oraz dwóch rożnych podnóżków. Owalne kształty oraz miękkie krawędzie sprzyjają dowolnej aranżacji mebli, co sprzyja aranżacji wolnostojącej tj. takiej gdzie widać mebel z każdej strony.


<b>BEFORE</b> <span>\'45</span> Sofa dwuosobowa-tkanina wełna
BEFORE '45 Sofa dwuosobowa-tkanina wełna

Sofa dwuosobowa Before'45 stworzona dla poszukujących designu oraz naturalnych materiałów. Tkanina obiciowa sofy to 100% wełna . Gabaryty oraz styl mebla sprawiają, że dobrze komponuje się w każdym wnętrzu. "Fortepianowe nóżki" nadają tej sofie lekkości i wrażenia mobilności.


<b>BEFORE</b> <span>\'45</span> Sofa trzyosobowa-tkanina wełna
BEFORE '45 Sofa trzyosobowa-tkanina wełna

Sofa trzyosobowa Before'45 jest zaprojektowana dla osób ceniących oryginalność oraz zamiłowanie do łączenia tradycji z nowoczesnością. Detale takie jak "fortepianowe nóżki" wraz z nowoczesnymi podłokietnikami tworzą unikatową mozaikę kształtów dając formę sofy o niepowtarzalnym wyglądzie.


<b>BEFORE</b> <span>\'45</span> Fotel-tkanina wełna
BEFORE '45 Fotel-tkanina wełna

Fotel Before'45 to mebel o niepowtarzalnym wyglądzie dla ludzi ceniących oryginalość. Pokryty jest 100% wełną, która nadaje mu ciepła i komfortu w codziennym użytkowaniu. Zaokrąglone podłokietniki i wysokie oparcie dobrze zachęcają do odpoczynku. "Fortepianowe nóżki" dodają fotelowi lekkości oraz nowoczesnego designu.


<b>AFTER</b> <span>\'45</span> Sofa trzyosobowa w tkaninie w wianki
AFTER '45 Sofa trzyosobowa w tkaninie w wianki

Sofa trzyosobowa After'45 to elegancja wsparta tradycją. Żakardowe tkaniny, wielość poduszek w różnych wielkościach dają poczucie komfortowego wypoczynku. Efektowne detale, takie jak falbany i chwosty dodają atrakcyjnośći tej kolekcji mebli !!!


<b>AFTER</b> <span>\'45</span> Fotel w tkaninie w wianki
AFTER '45 Fotel w tkaninie w wianki

Fotel After'45 zachęca do odpoczynku. Wygodne poduszki pokryte naturalnymi żakardowymi tkaninami . Miękkość lejących sie falban oraz zdobiące boki chwosty kategoryzują ten mebel do klasyków tradycyjnego stylu. Poduszki mają zdejmowane pokrowce !!!


<b>AFTER</b> <span>\'45</span> Sofa dwuosobowa w tkaninie w wianki
AFTER '45 Sofa dwuosobowa w tkaninie w wianki

Sofa dwuosobowa After'45 podobnie jak je bliźniacza siostra trzyosobowa to kolekcja mebli nawiązująca do szlachetnego, tradydycyjnego wzornictwa. Luźne poduszki łatwo dostosuja sie do Twojej sylwetki, a tkaniny żakardowe dadzą poczucie komfortu.


<b>LAND</b> <span>\'23</span> Fotel wysoki w tkaninie
LAND '23 Fotel wysoki w tkaninie

Duży wybór tkanin, ciekawa unikatowa stylistyka modelu Land'23 pozwala na szerokie użytkowe zastosowanie tego fotela. Począwaszy od miejsc typu recepcja , lobby hotelowe czy też biuro do meblowania domych salonów czy pokoi gościnnych. Pokrowce w tym modelu są zdejmowane.


<b>LAND</b> <span>\'23</span> Fotel w tkaninie
LAND '23 Fotel w tkaninie

Fotel Land'23 to zwarta mała bryła z dużym komfortem użytkowania. Zdejmowane pokrowce sprzyjają utrzymaniu czystości. Szeroka gama tkanin obiciowych pomaga w urządzaniu swojego wnętrza. Dobrym dodatkiem do fotela jest podnóżek z tej samej kolekcji Land'23 .


<b>LAND</b> <span>\'23</span> Sofa dwuosobowa w tkaninie
LAND '23 Sofa dwuosobowa w tkaninie

Dobre wzornictwo i szeroka gama materiałów obiciowych to atuty sofy dwuosobowej Land'23. Model często wykorzystywany w recepcjach czy tez w małych salonach w urządzaniu "FACE TO FACE". Praktycznym rozwiązaniem są zdejmowane pokrowce i dotyczy to wszystkich modeli kolekcji Land'23 !!!


<b>LAND</b> <span>\'23</span> Sofa trzyosobowa w tkaninie
LAND '23 Sofa trzyosobowa w tkaninie

Kolekcja mebli o nowoczesnej zwartej budowie dającej możliwości łatwego dopasowania do swojego wnętrza. Szeroki wachlarz tkanin obiciowych i dobór kolorystyki nóżek pomagają wybrać właściwy model mebla. Meble z kolekcji Land'23 charakteryzują się dużym komfortem użytkowania.


<b>LAND</b> <span>\'23</span> Narożnik w tkaninie
LAND '23 Narożnik w tkaninie

Wygodny komfortowy narożnik Land'23. Nowoczesne ciekawe wzornictwo wsparte szeroką ofertą tkanin obiciowych daje duże możliwości aranżacji wnętrza. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych poduszek. Postaw na wygodę i komfort !!!


<b>LAND</b> <span>\'23</span> Duży narożnik w tkaninie
LAND '23 Duży narożnik w tkaninie

Bardzo wygodny mebel, dobrze wkomponuje się w róg pokoju. Mebel jest duży ale sprawia wrażenie przytulnego i zachęcającego do odpoczynku. Dostępne są też poduszki oraz podnóżek aby jeszcze bardziej otulić sie komfortem. Duży wybór tkanin obiciowych pozwala znaleźć odpowiedni mebel dla swojego wnętrza !!!


<b>NOCE I DNIE</b> <span>\'75</span> fotel w kwiaty
NOCE I DNIE '75 fotel w kwiaty

Fotel Noce i Dnie'75 to wygodny mebel zaprojektowany w tradycyjnym stylu. Wyraźne drewniane nóżki oraz prosta forma fotela dobrze wpisują się w tradycyjne wnętrza. Ciekawe zestawienie tkanin dodaje elegancji tej kolekcji mebli. Tutaj propozycja tkaniny w kwiaty ale możemy wybrać z szerokiej gamy tkanin obiciowych inny ciekawy deseń.


<b>NOCE I DNIE</b> <span>\'75</span> sofa trzyosobowa w kwiaty
NOCE I DNIE '75 sofa trzyosobowa w kwiaty

Noce i Dnie'75 to sofa o dużym siedzisku oraz ciekawych okrągłych poduszkach. Delikatności dodają jej smukłe drewniane nóżki, które możemy zamówić w odpowiednim wybarwieniu. Zastanówmy się nad kolorystyką sofy wybierając z bogatej oferty tkanin obiciowych. Próbki tkanin wysyłamy gratis !!!DOM SOF

tel: 668 349 717
e-mail: sofa@domsof.pldomsof

© domsof.pl All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.store : Designed by AWESO.pl

Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!

Nie jestem zainteresowany newsletterem - zamknij komunikat