0 szt

O Sklepie

Wszystko zaczęło się od zamiłowania do wyposażania wnętrz. Jakość życia stała się inspiracją w naszych działaniach. Jacek & RobertDomsof.pl to nasz autorski projekt, a meble które tu Państwo widzicie zostały przez nas zaprojektowane i wdrożone do produkcji. Odkąd pamiętamy pracujemy z meblami i nasza droga od pomysłu do realizacji była naturalnym procesem. Chcieliśmy dodać wiele od siebie tworząc tą platformę internetową i asortyment specjalnie wyselekcjonowany dla Państwa. Te kilka zdań poniżej przedstawiają nasze przygotowania w tworzeniu poszczególnych kolekcji mebli :


BELL '64 - "Tłum niesiony rewolucyjnym zapałem wdziera się do Pałacu Sułtana Zanzibaru, plądruje opuszczone przez władce komnaty, niszczy kosztowne wyposażenie. Stary sługa Omar ma do spełnienia ostatnią wolę uciekającego sułtana. Sułtan rozkazał mu bowiem ukryć właśnie co przybyłą z Włoch otomanę, zamówioną specjalnie dla jego ulubionej żony zwanej przez niego Dzwoneczkiem. Omarowi w zamieszaniu udaje się ukryć mebel w tajemnym korytarzu, wkrótce umiera zabierając tajemnice do grobu. Pałac zostaje przemianowany na Dom Ludu, a ukryty mebel zobaczy światło dzienne dopiero po blisko 50 latach......, tchnąc zadziwiającą świeżością oceanicznej bryzy.

Bell 64'

Kolekcja mebli osadzona w najlepszej tradycji europejskiego wzornictwa z dotykiem Orientu. Bell 64'to dbałość o szczegóły, miękkie zapraszające kształty, aksamitne tkaniny to czysty design"


LAND '23 - "Rok 1929 kwiecień, Berlin. Mies van de Rohe nadzoruje ostatnie przygotowania do wyjazdu na wystawę światową do Barcelony. Wszystko jest należycie przygotowane, meble spoczywają w drewnianych skrzyniach, studenci ostrożnie przenoszą skrzynie do auta, które przewiezie je na stacje kolejową. Niespodziewanie harmider mąci dźwięk telefonu, odbiera portier, przywołuje van de Rohe , to telefon z Ministerstwa Spraw Zagranicznych Niemiec, po chwili rozmowy zły van de Rohe poleca wyładować skrzynie z sofami dla hiszpańskiego dyktatora generała de Rivery. Dyplomatyczne niuanse spowodowały, że taki "prezent" jest niezręczny, w końcu para królewska, też ma otrzymać meble. Sofy po wielu perypetiach trafiają do letniego domu urzędnika ministerialnego na Pomorzu i tam czekają .....lepszych czasów.

Land' 29 to Piękno całości, równowaga formy i czystość proporcji to wszystko znajdziesz w kolekcji Land29'. Do swojego własnego wnętrza dopasujesz

meble z szerokiej oferty elementów. Wszystkie pokrowce zdejmowane , łatwe do czyszczenia"


AFTER '45 - "Rok 1945 sierpień. Poranek, żniwa, repatryjanci zbierają owoce pracy swych poprzedników Niemców. Piotr ciekawie przygląda się światu, jakże innemu od rodzinnego Wołynia. Otaczają go dziwne i piękne przedmioty których zastosowania często nie zna, a nawet się nie domyśla.

Piotr od dzisiaj będzie terminować w zakładzie tapicerskim w pobliskim miasteczku. Chłopak nie jest zadowolony, zakład prowadzi bowiem Niemiec stary Herman jeden z niewielu którzy pozostali. Woli ojca, który mówi, że trzeba "mieć fach " w ręku nie może się jednak przeciwstawić. Chłopak polubił szybko to rzemiosło, po roku, po wyjeździe starego Hermana przejmie zakład i zacznie wytwarzać jeden model którego zdążyli się nauczyć..., nie trzeba w nim nic zmieniać

After45'

To kwintesencja komfortowej sofy w tradycyjnej stylizacji. Naturalne staranie wybrane materiały podnoszące komfort, ekologiczne tkaniny i solidne wykonanie sprawią że będziesz zadowolony przez lata.

Kolekcje uzupełniają: niezwykle wygodny fotel, sofa rozkładana oraz puff z pojemnikiem"


DOM SOF

tel: 668 349 717
e-mail: sofa@domsof.pldomsof

© domsof.pl All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.store : Designed by AWESO.pl

Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!

Nie jestem zainteresowany newsletterem - zamknij komunikat