0 szt

Sklep internetowy

Naszym głównym medium w jakim działamy jest internet, a właściwie platforma internetowa domsof.pl.
To tutaj prezentujemy naszą ofertę mebli tapicerowanych, kładąc szczególny nacisk na sofy. Sofy to nasza specjalność i wiemy o nich naprawdę dużo i dlatego też medium jakim jest internet uznaliśmy za najodpowiedniejsze do pisania o meblach wraz z możliwością ich kupowania.
Wiemy, że zakupy przy pomocy internetu nie należą do najłatwiejszych ale wiemy również że sprzedaż za pomocą tego medium z roku na rok rośnie, a my chcemy być obecni w tym głównym nurcie. Rozumiejąc trudności naszych klientów operujących w internecie stworzyliśmy i zbudowaliśmy nasz sklep od podstaw. Budowaliśmy go dział po dziale i tak powstały:

  •  Sofy i fotele
  •  Sofy rozkładane
  •  Sofy skórzane
  •  Komplety mebli

Głównym naszym przesłaniem było i jest aby to co Państwo czytacie i oglądacie jak najlepiej opisywało nasze produkty. Piszemy tak że opisy są czytelne, a nawigacja strony intuicyjna. Oferujemy wiele innowacyjnych rozwiązań informatycznych.
Wiemy też, że nawet najlepiej zbudowany sklep internetowy powinien być wsparty dobrym konsultantem. Nasze konsultacje telefoniczne pomagają dokonywać wyborów przy zakupie mebli.
Nasz numer telefonu kontaktowego to 668 349 717 i nasz konsultant czeka na Państwa pytania.
Ciągle i ciągle dążymy do poprawy naszych usług, dlatego też liczymy na Państwa pomoc. Czekamy na Państwa opinie. Uruchomiliśmy stronę społecznościową www.facebook.com/domsof oraz blog www.domsof.pl/blog/ . To tam opisujemy różne funkcje naszych mebli, mówimy o nowościach i promocjach.  Prosimy o przesyłanie swoich opinii na temat naszego sklepu domsof.pl na
adres email: sofa@domsof.pl

DOM SOF

tel: 668 349 717
e-mail: sofa@domsof.pldomsof

© domsof.pl All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.store : Designed by AWESO.pl

Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!

Nie jestem zainteresowany newsletterem - zamknij komunikat