0 szt

Meble do biura i hoteli

Meble kontraktowe, a właściwie meble do biura, restauracji, kawiarni, pubu, to meble, które potrzebują odpowiedniego designu oraz powinny spełniać wysokie wymagania użytkowe. Takie meble powstają na specjalne zamówienie i często są niepowtarzalną kolekcją. Jeśli poszukujecie Państwo ciekawych wzorów mebli tapicerowanych to jesteśmy wstanie spełnić Państwa wysokie wymogi dotyczące jakości oferowanych mebli oraz przebiegu całej transakcji, począwszy od złożenia zamówienia aż do dostarczenia mebli pod wskazany adres.

  • Jesteśmy rzetelnym partnerem i zależy nam na świadzceniu naszych usług na najwyższym poziomie. W naszej ofercie mamy kilka modeli mebli, które dobrze komponują się we wnętrzach hotelowych recepcji czy też restauracji. Współpracujemy z projektantami wnętrz i sami też możemy pomóc w doborze odpowiednich mebli do Państwa inwestycji, jesteśmy też otwarci na wsółpracę z innymi architektami wnętrz czy też inwestorami, którzy sami dokonali już wyboru odpowiednich mebli.

  • Dobór odpowiednich mebli tapicerowanych często nie jest łatwy i powinien być wsparty odpowiednim przygotowaniem, my wiemy o tym i rozumiemy potrzeby naszego klienta i dlatego przygotowaliśmy specjalny system przygotowania zamówień. Naszą innowacyjną metodą współpracy jest stworzenie systemu ułatwiającego wybór odpowiednich mebli i tak już na etapie podejmowania decyzji oferujemy:

- stały nadzór doradcy handlowego i jeśli to potrzebne projektanta wnętrz
- darmową wysyłkę próbek tkanin i skór obiciowych i ewentualnie próbek elementów drewnianych
- opracowanie modelu sofy czy też fotela w danej tkaninie lub skórze po preferencyjnej bardzo niskiej cenie jako wzoru do dalszego zamówienia
- system preferencyjny wraz z przyznaniem rabatu uzaleznionego od wielkości zamówienia
- projektanów wnętrz prosimy o kontakt w celu ustalenia wysokości rabatu
- gwarantujemy terminowość dostarczenia mebli
- na wszystkie meble udzielamy gwarancji oraz jesteśmy wstanie zapewnić serwis pogwarancyjny

W sprawie zamówień kontraktowych prosimy o kontakt email : sofa@domsof.pl lub pod numerem telefonu : 668 349 717

DOM SOF

tel: 668 349 717
e-mail: sofa@domsof.pldomsof

© domsof.pl All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.store : Designed by AWESO.pl

Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!

Nie jestem zainteresowany newsletterem - zamknij komunikat